Sportowe wakacje w mieście

  • 26.06.2018, 22:03 (aktualizacja 27.06.2018, 19:33)
  • Marta Wychowaniak, dyrektor MOS ZATOKA
Sportowe wakacje w mieście
W lipcu Miejski Ośrodek Sportu przygotował dla dzieci i młodzieży kilka atrakcji sportowych i rekreacyjnych. — Zapraszamy wszystkich, którzy w tym czasie nie wyjeżdżają na wakacje aby spędzili czas aktywnie. Z nami nie będziecie się nudzić — mówią organizatorzy.

W poniedziałki i piątki w parku MOS ZATOKA będzie można bawić się w różnego rodzaju gry, podchody, spełniać się artystycznie.

We wtorki i czwartki fani i ci, którzy chcieliby poznać zasady gry w piłkę siatkową oraz zgłębić jej techniki mogą odwiedzić Gimnazjum nr 1, gdzie odbywać się będzie dwugodzinna przygoda z piłką siatkową.
Pozostali mogą wybrać się w godzinach 10:00-12:00 na Orlik na stadionie – na gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, a w godzinach 12:00-14:00 na piaszczystą przygodę na boisku do siatkówki plażowej.

W środy na Orliku – zgłębianie poprzez zabawę dyscyplin lekkoatletycznych.

Jest też coś dla starszej młodzieży i dorosłych. We wtorki i czwartki na Orliku odbędzie się letnia zumba fitness – taniec i sport na świeżym powietrzu.
Fani nordic walking i marszu będą mogli uczestniczyć w cyklu wędrówek „Marszowym krokiem zwiedzamy okolicę”. Za każdym razem przewidziany jest wymarsz w inną cześć okolic Braniewa (pierwszy już 29 czerwca).
 

Wszelkie dodatkowe szczegóły można uzyskać w Miejskim Ośrodku Sportu ZATOKA, ul. Moniuszki 9 lub telefonicznie – +55 644 41 00.

 


 

Marta Wychowaniak, dyrektor MOS ZATOKA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe