Most uroczyście oddany do użytku

  • 19.06.2018, 10:38 (aktualizacja 19.06.2018, 11:11)
  • Red.
Most uroczyście oddany do użytku Fot. Archiwum BCK
Oficjalne otwarcie nowej inwestycji w Braniewie rozpoczęło się powitaniem na otwarciu mostu w ciągu ulic PCK i Przemysłowej w Braniewie. Z tego samego miejsca ruszyła trasa Biegu 4 mostów.

W Biegu 4 mostów udział wzięło 160 uczestników (dorosłych i dzieci od 13 roku życia), z czego każdy otrzymał pamiątkowy medal. Trasa biegnąca przez ulice Braniewa opiewała na 4 km. Pierwsza kobieta i mężczyzna na mecie uczestniczyli w uroczystym przecięciu wstęgi z burmistrz miasta Braniewa – Moniką Trzcińską.

W agendzie wydarzenia znalazł się pokaz tańca samby brazylijskiej, a także koncert zespołu Horpyny, grającego repertuar folk-rockowy w klimatach ukraińskich. Na zebranych czekał również tort.

Most został poświęcony przez kd. Dziekana Leszka Galicę. Następnie przez most przejechały pierwsze auta służb mundurowych: Komendy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Braniewie, 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej, Służby Ochrony Kolei w Braniewie, Placówki Straży Granicznej w Braniewie, Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego, Ochotniczej Straży Pożarnej, Straży Leśnej - Nadleśnictwo Zaporowo oraz Piekarni Warmińskiej.

 

Red.

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
anioł
anioł 21.06.2018, 08:20
najważniejsze ze poświęcili most...wszelkie zło zostało odpęone

Pozostałe