Mali artyści na przedszkolnej scenie

  • 12.06.2018, 08:08 (aktualizacja 12.06.2018, 08:14)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Mali artyści na przedszkolnej scenie Fot. Starostwo Powiatowe w Braniewie Braniewo, V Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej
Około 200 dzieci i opiekunów wystąpiło w V Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „Z piosenką w plecaku”. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Edukacyjne „Drabina” we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Braniewie w ramach realizacji zadania w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego.

Festiwal odbył się na Orliku przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie. Piosenki zaśpiewały dzieci w wieku od 4 do 7 lat uczęszczające do przedszkoli, punktów i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych powiatu braniewskiego.

Zwycięzcy otrzymali statuetki, natomiast wszyscy mali artyści biorący udział w festiwalu otrzymali dyplomy i upominki, które wręczał wicestarosta braniewski - Artur Mieczaniec i wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 - Katarzyna Malesa. Pomysłodawczynią imprezy była Anna Fiedorowicz.

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe