Spisywali pijanych, złapali poszukiwanego

  • 09.05.2018, 14:28
  • Inf. prasowa KPP w Braniewie
Spisywali pijanych, złapali poszukiwanego © KPP w Braniewie
Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 36-letniego mieszkańca Braniewa. Za mężczyzną sąd wydał polecenie osadzenia w areszcie śledczym. Funkcjonariusze dostrzegli poszukiwanego, gdy przeprowadzali inną interwencję.

Wczoraj (8 maja) po godz. 20:00 oficer dyżurny skierował policyjny patrol na jedną z braniewskich ulic. Ze zgłoszenia wynikało, że w okolicy rzeki kilka osób pije alkohol.

Funkcjonariusze potwierdzili otrzymaną informację i przystąpili do przeprowadzenia interwencji. Gdy służbowe czynności dobiegały ku końcowi policjanci dostrzegli poszukiwanego mężczyznę.
Chwilę później pijany 36-latek był już w policyjnym radiowozie.

Z ustaleń patrolu wynika, że braniewski sąd w kwietniu wydał wobec mężczyzny polecenie osadzenia. Teraz z jednostki Policji trafi wprost do elbląskiego aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

 

Inf. prasowa KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe