Po raz siódmy bibliotekarze odjechali na rowerach

  • 08.05.2018, 17:00
  • Katarzyna Plejnis, MBP Braniewo
Po raz siódmy bibliotekarze odjechali na rowerach © MBP w Braniewie
W minioną sobotę pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie po raz kolejny zaprosili na rowerowy rajd miłośników książek i rowerów.

Na starcie VII. Rajdu „Odjazdowy Bibliotekarz” stanęło około 70 rowerzystów, a jeśli liczyć tych napotkanych na trasie to z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że była nas setka!
W rajdzie uczestniczyły rodziny, grupy zorganizowane i cykliści indywidualni, młodsi i starsi, braniewianie i przyjezdni, panie i panowie.

Pogoda jak zwykle dopisała! Trasa była cudna, piękna, malownicza, niczym z Orzeszkowej albo Mickiewicza.

Każdy znalazł coś dla siebie: wielbiciele konkretnych posiłków – grochówkę, małych przyjemności – lody, literatury pięknej – książki, zakochani w przyrodzie – śpiew ptaków i rechot żab.

Wielkie brawa należą się wszystkim uczestnikom rajdu, a w szczególności tym najstarszym i najmłodszym, którzy na małych kółeczkach przejechali 30 km! Rajd zakończyliśmy na „piekiełku”, gdzie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na krótką rajdową twórczość.

Wszyscy uczestnicy w doskonałych humorach rozjechali się do domów.

Katarzyna Plejnis, MBP Braniewo

Zdjęcia (7)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe