Targi pracy. Dla poszukujących i pracodawców

  • 20.04.2018, 20:00 (aktualizacja 08.05.2018, 16:13)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Targi pracy. Dla poszukujących i pracodawców © Archiwum Starostwa Powiatowego w Braniewie Braniewo. Ubiegłoroczne targi cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatu braniewskiego
24 kwietnia (wtorek) odbędą się w Braniewie Targi Pracy i Edukacji. Dla bezrobotnych będzie to świetna okazja do zapoznania się z ofertami pracy. Dla pracodawców – możliwość znalezienia pracowników.

Targi Pracy i Edukacji odbędą się w godz. 11:00-13:00, w sali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie (ul. Gdańskiej 19, wejście od strony sali gimnastycznej).

Kto powinien na nich się pojawić? Muszą to być mieszkańcy powiatu braniewskiego. Przede wszystkim osoby bezrobotne, poszukujące pracy, wymagające wsparcia na rynku pracy, jak również młodzież ucząca się, która w najbliższym czasie będzie stała przed wyzwaniami rynku pracy.

— Ważnym elementem takich targów jest możliwość bezpośredniego spotkania pracodawców i poszukujących pracy, związana z tym wymiana informacji i zapoznanie się z usługami rynku pracy, takimi jak kursy i szkolenia czy inne formy aktywizacji osób bezrobotnych — mówi starosta braniewski Leszek Dziąg. — W targach będą uczestniczyć doradcy, konsultanci, którzy odpowiedzą na pytania i wątpliwości osób poszukujących pracy.

Warto podkreślić, że celem targów nie jest jedynie przedstawienie „suchych” ofert pracy. Są one przede wszystkim okazją do porozmawiania i wsłuchania się w potrzeby obu stron.

 

Organizatorzy: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu oraz jednostki podległe Ośrodka Szkolenia Zawodowego OHP, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP oraz Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie.
Patronat nad targami objął wojewoda warmińsko-mazurski Pan Artur Chojecki oraz starosta braniewski Leszek Dziąg.

 


 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Podziel się:Pozostałe