Czwartek, 18.04.2019

Burmistrz Braniewa zaprasza na spotkanie

  • 16.04.2018, 18:30
  • Inf. prasowa UM w Braniewie
Burmistrz Braniewa zaprasza na spotkanie © Archiwum UM Braniewa
18 kwietnia (środa), o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie burmistrz Braniewa Moniki Trzcińskiej z mieszkańcami Braniewa.

Spotkanie odbędzie się na terenie placu zabaw przy ul. 700-lecia.

Przypomnijmy, że spotkania odbywają się cyklicznie, co miesiąc. To już drugi rok tych spotkań. W ubiegłym roku burmistrz Trzcińska spotkała się na placu zabaw przy ul. 700-lecia tuż po wakacjach. Wówczas mieszkańcy pytali o plany na najbliższe miesiące, bezpieczeństwo na terenie placu zabaw, skarżyli się także na korzystających z placu zabaw, że niszczą urządzenia, nie zachowują czystości i pozostawiają dzieci bez opieki.

Jakie problemy zostaną poruszone podczas najbliższego spotkania? Warto wiedzieć, że podczas każdego spotkania można zadać burmistrz pytania na temat swojej ulicy, osiedla, planowanych inwestycji w mieście i najważniejszych problemów nurtujących mieszkańców. Można także porozmawiać na osobności, jeśli problem dotyczy spraw indywidualnych.

Już dziś burmistrz Braniewa Monika Trzcińska zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się 16 maja (środa) o godz. 17:00 w Przedszkolu Miejskim przy ul. Różanej.

 

Harmonogram kolejnych spotkań:
16 maja, godz. 17:00 – ul. Różana (Przedszkole Miejskie)
12 czerwca, godz. 17:00 – ul. Moniuszki (przy wjeździe do Miejskiego Ośrodka Sportu)

Inf. prasowa UM w Braniewie
Podziel się:


Pozostałe