Poszukiwani listem gończym. Jeden złapany w Niemczech

  • 30.03.2018, 15:30
  • Inf. prasowa KPP w Braniewie
Poszukiwani listem gończym. Jeden złapany w Niemczech © KPP w Braniewie
W ciągu tygodnia kryminalni z Braniewa zatrzymali czterech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Do zatrzymań dochodziło nie tylko na terenie powiatu braniewskiego.

Czterech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi wystawionymi przez Sąd Rejonowy w Braniewie policjanci wyłapywali sukcesywnie przez blisko tydzień.
Każdy z nich przebywał w innym rejonie kraju, jeden za granicą.

Pierwszy z nich został zatrzymany dzięki współdziałaniom z policją niemiecką. 26-letni mieszkaniec Braniewa poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania za przestępstwa przeciwko rodzinie. Aktualnie został już deportowany do Polski i odbywa już karę pozbawienia wolności.

28-letni fromborczanin, zatrzymany na terenie powiatu braniewskiego, trafił do więzienia na 6 miesięcy.

Po trzeciego poszukiwanego, 38-letniego mieszkańca Pieniężna mającego również wyrok za przestępstwa wobec najbliższych członków rodziny, policjanci z Braniewa pojechali do Nowego Dworu Gdańskiego.

Ostatni z poszukiwanych został zatrzymany dzięki współpracy naszych policjantów z funkcjonariuszami ze Szczecina. 20-letni braniewianin, poszukiwany za kradzież z włamaniem oraz groźby karalne trafił za kratki na 1,5 roku.

 

Inf. prasowa KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe