Turniej tenisa. Zgłoszenia wciąż otwarte

  • 13.03.2018, 14:30 (aktualizacja 13.03.2018, 14:31)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Turniej tenisa. Zgłoszenia wciąż otwarte © Archiwum Starostwa Powiatowego w Braniewie Lipowina. W ubiegłym roku rywalizowało ze sobą 58 zawodników z 12 miejscowości powiatu braniewskiego
17 marca (sobota) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Lipowinie rozegrany zostanie VIII. Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży o Puchar Starosty Braniewskiego.

W turnieju zagrają dzieci i młodzież z powiatu braniewskiego oraz z obwodu kaliningradzkiego.Turniej zostanie rozegrany w 7 kategoriach wiekowych.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają puchary Starosty Braniewskiego. Zawodnicy, którzy zajmą miejsca 1-6 otrzymają pamiątkowe medale.

Organizatorzy: Szkoła Podstawowa w Lipowinie i Powiatowa Rada Sportu w Braniewie. Osoba odpowiedzialna za przebieg turnieju: Tadeusz Wolak (tel. 696 136 233).

Zgłoszenia do turnieju: telefonicznie do organizatora, bądź w dniu turnieju.

Turniej odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Lipowinie. Początek rozgrywek o godz. 9:00.

 

PRZECZYTAJ: Turniej tenisa. Faworyci nie zawiedli

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe