Kasetony podświetlane – stwórz wyjątkową aranżację wnętrza biura

  • 21.02.2018, 09:30 (aktualizacja 27.02.2018, 18:57)
  • artykuł partnera
Kasetony podświetlane – stwórz wyjątkową aranżację wnętrza biura
Pierwsze, na co zwracają uwagę potencjalni Klienci oraz partnerzy biznesowi, to wygląd naszego biura. Dlatego kluczowe jest, aby stworzyć nowoczesną aranżację połączoną z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań marketingowych.

Przy realizacji nowego wystroju, warto pomyśleć o kasetonach LED, które doskonale będą prezentować się na ścianie. Plusem jest to, że możemy na nich umieścić metodą sublimacji, zaprojektowanej przez nas grafiki. Na kasetonie można umieścić duże logo przedsiębiorstwa wraz z mottem (jeśli posiadamy). Takie rozwiązanie wykorzystywane przez działy promocji, można zamontować na ścianie w sekretariacie, dzięki temu będzie widoczne już na wejściu przez odwiedzających naszą siedzibę osoby. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto zaopatrzyć się w kasetony LED!

Estetycznie prezentuje grafikę reklamową
Warto podkreślić, że to rozwiązanie znalazło uznanie wśród wielu właścicieli zarówno małych oraz średnich firm, jak i dużych koncernów. Pamiętajmy, aby wybierać producentów, którzy gwarantują wysokiego gatunku kaseton led, dzięki temu zyskamy pewność zakupu sprzętu stworzonego z najlepszych jakościowo tworzyw. Jak mówi specjalista, kasetony podświetlane wykonane są na bazie anodowanych profili aluminiowych. Dodatkowo, produkt posiada dodatkowe łączniki, dzięki którym produkt można łatwo rozmontować i zainstalować w nowym miejscu. To niewątpliwy plus, który doceniany jest przez ich użytkowników. - Kaseton LED wyróżnia się tym, że wymiana grafik jest bardzo prosta i szybka. Nośnik reklamowy obszywany jest gumką, która po wciśnięciu w dopasowaną szczelinę w ramie powoduje, że medium dobrze ją opina. Pozwala to na estetyczne prezentowanie grafiki – mówi ekspert z Adsystem.

Energooszczędne, stabilne i trwałe produkty
Warto zaznaczyć również, że profesjonalne i solidne kasetony LED tworzone są ze specjalnych tkanin o gęstszym zadruku i mniej elastycznym. Dlaczego? Dzięki temu, zyskujemy lepszy kontrast i efektywniejsze nasycenie barw. Świetnym rozwiązanie jest, aby kasetony LED zostały umieszczone w każdym pomieszczeniu biurowym, przede wszystkim we wspomnianym wcześniej sekretariacie, sali konferencyjnej i obowiązkowo gabinecie prezesa. Jest wiele firm, które oferują tego typu produkty. Zaletą jest to, że mamy możliwość wyboru kasetonów o różnych kształtach i wielkościach. Dostępny jest również tego typu sprzęt, który może być składany i rozkładany. Umożliwiają to specjalne złączka. Pamiętajmy, że dłuższe kasetony powinny posiadać wsporniki i wzmocnienia, które zapewniają usztywnienie konstrukcji. Tego typu produkty, to energooszczędność, wysoka klasa wykonania oraz długoletnie użytkowanie. Doposażenie aranżacji wnętrza naszego przedsiębiorstwa w kasetony LED, zdecydowanie będą doskonałym rozwiązaniem. To skuteczne narzędzi promocji o oryginalnym designie.

 

artykuł partnera

Podziel się:Pozostałe