Spotkanie opłatkowe braniewskich strażaków

  • 28.12.2017, 17:30
  • Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Spotkanie opłatkowe braniewskich strażaków © KP PSP w Braniewie
Strażacy oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie uczestniczyli w uroczystym spotkaniu opłatkowym.

Uroczystość rozpoczął p.o. komendanta powiatowego PSP w Braniewie bryg. Zbigniew Januszko, który przywitał przybyłych gości oraz pracowników komendy.

Podczas wigilijnego spotkania odczytano życzenia świąteczne oraz wręczono nagrody funkcjonariuszom komendy. Wśród zaproszonych gości obecni byli bryg. Bogdan Gruba, mł. bryg. Władysław Szczepanowicz oraz kpt. Łukasz Kochan, komendant miejski PSP w Elblągu. Na zaproszenie do udziału w wigilijnym spotkaniu odpowiedział również kapelan strażaków powiatu braniewskiego ks. Leszek Galica.

Uczestnicy spotkania tradycyjnie podzielili się opłatkiem, życząc sobie zdrowych i wesołych świąt.

Bryg. Zbigniew Januszko wraz ze strażakami podziału bojowego odebrał od harcerzy Hufca ZHP w Braniewie Betlejemskie Światło Pokoju oraz przekazał świąteczne życzenia.

 

Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (25)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe