Rodzinnie, świątecznie i radośnie. Wigilia w SOSW

  • 28.12.2017, 19:00
  • Inf. prasowa SOSW w Braniewie
Rodzinnie, świątecznie i radośnie. Wigilia w SOSW © Starostwo Powiatowe w Braniewie
Przekazaniem przez harcerki Hufca ZHP w Braniewie Betlejemskiego Światełka Pokoju wraz z przesłaniem na 2018 rok „W Tobie jest światło” rozpoczęto spotkanie wigilijne wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Gośćmi uroczystej wieczerzy byli starosta braniewski Leszek Dziąg, wicestarosta Artur Mieczaniec oraz Mirosław Kudliński i Władysław Hruszka – członkowie Zarządu Powiatu Braniewskiego.

Starosta Leszek Dziąg oraz Dorota Wiśniewska, dyrektor SOSW złożyli życzenia świąteczno-noworoczne, a następnie wszyscy podzielili się opłatkiem. Przybył także Mikołaj, który przekazał wychowankom słodycze i tradycyjne paczki świąteczne.

 

Inf. prasowa SOSW w Braniewie

Zdjęcia (102)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe