Wigilijne spotkanie w związku niewidomych

  • 23.12.2017, 18:30 (aktualizacja 05.01.2018, 23:08)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Wigilijne spotkanie w związku niewidomych © Starostwo Powiatowe w Braniewie
Starosta braniewski Leszek Dziąg uczestniczył w spotkaniu opłatkowym Koła Polskiego Związku Niewidomych w Braniewie. To wyjątkowo prężnie działająca grupa w powiecie braniewskim.

Zebranych gości powitała Anna Stachowska-Malesa, prezes koła, zaś ks. dziekan Leszek Galica pobłogosławił opłatek, którym następnie podzielono się.

Starosta Leszek Dziąg podziękował działaczom koła, pani prezes za zaangażowanie i pracę na rzecz osób niewidomych i słabowidzących oraz przekazał kosz upominkowy ze słodyczami, życząc dużo zdrowia, radości i ciepła rodzinnego oraz wielu sukcesów w życiu osobistym.

— Braniewskie koło niewidomych to prężnie działający związek w powiecie braniewskim, dbający o swoich członków — mówi starosta braniewski. — Oferuje im nie tylko szeroką ofertę i możliwości spędzania wolnego czasu, ale czynnie współpracuje z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, a także z Powiatowym Urzędem Pracy, korzystając ze wsparcia tych placówek.

W trakcie spotkania opłatkowego klimat Świąt Bożego Narodzenia przybliżył zespół „Ton Lira” z Braniewa śpiewając kolędy i pastorałki.

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (59)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:Pozostałe