Mikołajki w braniewskim szpitalu

  • 06.12.2017, 17:13 (aktualizacja 06.12.2017, 17:20)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Mikołajki w braniewskim szpitalu © Starostwo Powiatowe w Braniewie
Tradycją już jest, że w Mikołajki starosta braniewski odwiedza dzieci, które ten wyjątkowy dzień spędzają w oddziale dziecięcym braniewskiego szpitala.

Tak też było i dzisiaj. Starosta Leszek Dziąg, w towarzystwie Jana Godowskiego, prezesa Powiatowego Centrum Medycznego i pracowników szpitala wręczył małym pacjentom upominki, życząc im jednocześnie szybkiego powrotu do zdrowia. Prezent otrzymała także Hanna Piotrowska, ordynator oddziału.

W oddziale dziecięcym leczone są dzieci do 18 roku życia. Zakres świadczonych usług obejmuje leczenie wszystkich schorzeń z wyjątkiem chorób nowotworowych i cukrzycy dziecięcej na poziomie szpitala powiatowego I referencji. Oddział posiada sprzęt medyczny do monitorowania stanu zdrowia małych pacjentów i prowadzonej w oddziale terapii. Całodobową opiekę nad chorymi pacjentami sprawuje zespół doświadczonych lekarzy pediatrów i pielęgniarek. Sale chorych są tak wyposażone, aby każde dziecko hospitalizowane w oddziale mogło przebywać w sali razem tylko z matką, ojcem lub inną osobą opiekującą się dzieckiem.

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (8)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe