Najlepsi nagrodzeni na zakończenie biegów na orientację

  • 29.11.2017, 19:15 (aktualizacja 29.11.2017, 23:40)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Najlepsi nagrodzeni na zakończenie biegów na orientację © Starostwo Powiatowe w Braniewie Uczestnicy Mistrzostw Powiatu Braniewskiego w klasycznym biegu na orientację
Starosta braniewski Leszek Dziąg wręczył dyplomy i statuetki zwycięzcom poszczególnych kategorii w Mistrzostwach Powiatu Braniewskiego w klasycznym biegu na orientację.

Statuetki zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Braniewie w ramach dofinansowanie Kalendarza Imprez Sportowych Powiatowej Rady Sportu na 2017 rok. Otrzymały je te osoby, które zajęły pierwsze trzy miejsca. Aby w ogóle zostać sklasyfikowanym trzeba było uczestniczyć w trzech biegach (w sumie były cztery), które były organizowane od kwietnia tego roku.

W biegu na orientację zadaniem uczestników jest pokonanie trasy wyznaczonej w terenie, z uwzględnieniem punktów kontrolnych naniesionych na mapie. Zawodnicy muszą potwierdzić osiągnięcie wyznaczonych punktów kontrolnych na karcie startowej.

— W całych mistrzostwach uczestniczyło ponad 90 osób, sklasyfikowani zostali jedynie najwytrwalsi, którzy pokonali cztery etapy biegu na orientację — mówi starosta braniewski Leszek Dziąg. — Za każdym razem zawodnicy musieli zmagać się z trudną trasą, ale i z warunkami atmosferycznymi. A pogoda – zwłaszcza jesienna – nie rozpieszczała.

Mistrzostwa zorganizował i przeprowadził członek Powiatowej Rady Sportu Piotr Śliwiak. Sędzią głównym i budowniczym tras był Krzysztof Kraśniewski.
 

WYNIKI — w załączniku poniżej.

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe