Sobota, 19.10.2019

Unihokej. Chłopcy z Płoskini na pierwszym miejscu

  • 14.11.2017, 14:10
  • Marek Rarok
Unihokej. Chłopcy z Płoskini na pierwszym miejscu Archiwum drużyny
W sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. F. Nowowiejskiego w Braniewie rozegrany został Turniej Unihokeja Młodzików i Młodziczek „Dragons Cup 2017”. Pierwsze miejsce wśród chłopców zajęła drużyna KS Dragons Płoskinia.

W turnieju uczestniczyło ponad stu zawodników i zawodniczek z pięciu klubów – w kategorii 2005 i młodsi. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym 2x10 min.

Zwycięzcami turnieju w kategorii chłopców zostali gospodarze z KS Dragons Płoskinia, zaś wśród dziewcząt najlepszym zespołem został Heops Godkowo. Dziewczynki z Płoskini – chodź walczyły dzielnie – nie potrafiły sforsować obrony starszych od siebie dziewcząt z Godkowa, Gdyni i Żabiego Rogu, co dało im czwartą lokatę w całym turnieju.

 

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta:
1. Heops Godkowo
2. SP 47 Gdynia
3. Luks Nolet Żabi Róg
4. KS Dragons Płoskinia
5. SP 81 Gdańsk

Chłopcy:
1. KS Dragons Płoskinia
2. Luks Nolet Żabi Róg
3. Heops Godkowo
4. SP 81 Gdańsk

 

Składy KS Dragons Płoskinia

Dziewczęta: Aleksandra Hrybek, Jagoda Greń, Martyna Rycko, Zuzanna Buczyńska, Aniela Wieczorek, Julia Krupka, Weronika Jackowska, Marta Komorowska, Marcelina Hnatyszyn, Aleksandra Byczko, Kinga Myszak, Wiktoria Ocipka.

Chłopcy: Maciej Greń, Patryk Kozikowski, Łukasz Maziuk, Piotr Hrybek, Wojciech Rycko, Olgierd Lisowski, Wojciech Hołodiuk, Kacper Fedczak, Szymon Lewandowski, Hubert Buczyński, Mateusz Kalinowski, Miłosz Gorzkowski.

Marek Rarok
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe