UWAGA! Utrudnienia na drodze powiatowej

  • 17.10.2017, 20:00
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
UWAGA! Utrudnienia na drodze powiatowej Starostwo Powiatowe w Braniewie
18 października (środa) w związku z remontem czasowo zamknięte będą dla ruchu odcinki dróg w gminie Lelkowo.

W związku z wykonywaniem robót bitumicznych czasowo zamknięty będzie dla ruchu odcinek drogi Zagaje-Piele oraz odcinek między skrzyżowaniem drogi powiatowej Nr 1397N z drogą powiatową Nr 1320N (Żelazna Góra – Górowo Iławeckie) a skrzyżowaniem drogi Nr 1397 z drogą wojewódzką Nr 507.

Przypomnijmy: z początkiem października rozpoczął się remont dwóch odcinków dróg powiatowych na trasach Piele-Zagaje i Wyszkowo-Piotrowiec w gminie Lelkowo.

Zadanie inwestycyjne nosi nazwę „Poprawa warunków komunikacyjnych w ciągu drogi powiatowej nr 1397N odcinek Piele – Piotrowiec”. Nowa nawierzchnia zostanie wykonana na niemal 5-kilometrowym odcinku.

Inwestycja polega na wykonaniu remontu nawierzchni jezdni, poprzez ułożenie warstwy wyrównawczej i warstwy ścieralnej na całej szerokości drogi od Zagaj do Piela i od Wyszkowa do Piotrowca.

 


 

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe