Groził, że spali mieszkanie i rodzinę

  • 02.10.2017, 19:45
  • KPP w Braniewie
Groził, że spali mieszkanie i rodzinę KPP w Braniewie
Policyjna interwencja w mieszkaniu sprawcy przemocy domowej zakończyła się dla 46-letniego mieszkańca gm. Lelkowo zatrzymaniem w Zakładzie Karnym. Pijany mężczyzna wszczął awanturę w mieszkaniu, znęcał się psychicznie nad żoną, groził jej pozbawieniem życia i spaleniem mieszkania.

Zdesperowana kobieta poinformowała o wszystkim dzielnicowego, który odwiedzał rodzinę w ramach procedury Niebieskiej Karty. Dzielnicowy bardzo dobrze znał sytuację rodzinną, wiedział, że 46-latek został skazany prawomocnym wyrokiem za znęcanie się nad rodziną. Widząc jego zachowanie odizolował awanturnika od rodziny. O całej sytuacji policjanci powiadomili kuratora zawodowego.

Mężczyzna spędził dwie noce w policyjnym areszcie. W tym czasie – dzięki współdziałaniu policjantów i kuratora – sędzia wydał postanowienie o natychmiastowym umieszczeniu sprawcy w Zakładzie Karnym.

 

KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe