Komendant główny na strażackich ćwiczeniach

  • 15.09.2017, 12:13
  • red.
Komendant główny na strażackich ćwiczeniach Sejm RP
Gen. brygadier Leszek Suski, komendant główny Państwowej Straży Pożarnej, będzie obserwował ćwiczenia braniewskich strażaków. Niewykluczone, że do Fromborka przyjedzie także wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

Na terenie powiatu braniewskiego rozpoczęły się dzisiaj strażackie ćwiczenia pod kryptonimem „WARMIA 2017”. Ćwiczenia – oparte o trzy epizody – realizowane będą na obszarze gminy Braniewo oraz miasta i gminy Frombork.

We Fromborku będą stacjonowały pojazdy ratownicze oraz strażacy uczestniczący w ćwiczeniach.
— Tutaj także już dzisiaj – w piątek, 15 września – odbędzie się briefing prasowy z udziałem komendanta głównego PSP gen. brygadiera Leszka Suskiego — poinformował naszą redakcję kpt. Rafał Melnyk, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Olsztynie.

 

Ostrożnie na drogach
Braniewscy strażacy informują, że po drogach powiatu braniewskiego będą przemieszczać się kolumny wozów strażackich.
— Państwowa Straż Pożarna prosi o wyrozumiałość oraz zachowanie ostrożności szczególnie podczas przejazdu kolumn pojazdów ratowniczych, prowadzonych działań w obrębie obszaru leśnego Rusy gm. Braniewo, miejscowości Stare Sadłuki gm. Frombork oraz Różaniec – Ujście gm. Braniewo — mówi mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Braniewie.

 

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe