Wielokrotnie groził, bił, złamał nos i żuchwę

  • 10.07.2017, 12:00
  • KPP w Braniewie
Wielokrotnie groził, bił, złamał nos i żuchwę policja.pl
23-letni braniewianin trafił do aresztu. Mężczyzna popełnił aż osiem przestępstw przeciwko wolności, życiu i zdrowiu a także próbował wywrzeć wpływ na interweniujących policjantów.

Kryminalni z braniewskiej komendy zatrzymali 23-letniego mieszkańca Braniewa, który na swoim koncie uzbierał aż osiem czynów popełnienia przestępstw: kierowania gróźb karalnych kilku osobom, uszkodzeń ciała (gdzie jeden z pokrzywdzonych miał złamany nos z przemieszczeniem, a drugi złamaną żuchwę). Mężczyzna dopuścił się również przy użyciu przemocy i groźby wywierania wpływu na czynności służbowe funkcjonariuszy podczas jego zatrzymania.

Z uwagi na to, iż 23-latek w ostatnim czasie wielokrotnie groził wielu pokrzywdzonym, nie zważając na prowadzone w tym przedmiocie przeciwko niemu postępowanie karne, policjanci postanowili o jego zatrzymaniu. 3 lipca braniewianin otrzymał policyjny dozór. To jednak nie wystarczyło. Mężczyzna ponownie złamał prawo, dlatego policjanci, aby zapobiec kolejnym występkom, wykonali wszystkie niezbędne czynności oraz zatrzymali mężczyznę, którego następnie przekazali przed oblicze sądu.

Sąd Rejonowy w Braniewie na wniosek Prokuratury Rejonowej w Braniewie zastosował wobec mieszkańca Braniewa tymczasowy areszt na 3 miesiące.

 

KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe