Z braniewskiej brygady do sztabu NATO

  • 05.07.2017, 08:00
  • Marta Hajkowicz / 9BBKPanc.
Z braniewskiej brygady do sztabu NATO 9BBKPanc.
Z 9. Braniewską Brygadą Kawalerii Pancernej pożegnał się mjr Mirosław Zakrzewski. Swoją służbę wojskową kontynuować będzie w Dowództwie Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód w Elblągu.

— Ciężko się rozstawać, ale każdy oficer musi się rozwijać i nie może służyć cały czas w jednej brygadzie — mówił dowódca 9BBKPanc., płk Jacek Ostrowski dziękując mjr. Zakrzewskiemu za służbę w Braniewie. — Życzę kolejnych sukcesów i rozwoju kariery — dodał.
 
Mjr Mirosław Zakrzewski był związany z 9 brygadą od 1996 roku, służył także w dowództwie 16 Dywizji Zmechanizowanej. W tym czasie pełnił służbę w Polskich Kontyngentach Wojskowych w Iraku, Afganistanie i UNDOF w Syrii.

Pożegnanie mjr. Mirosława Zakrzewskiego z 9BBKPanc. odbyło się w brygadowej Sali Tradycji. Oficer — w uznaniu zasług położonych w dziedzinie rozwoju i umacniania obronności Rzeczpospolitej Polskiej — został odznaczony srebrnym medalem za zasługi dla obronności kraju.
 
Mjr Mirosław Zakrzewski dziękował przełożonym i współpracownikom za służbę i pracę.
— Cieszę się, że 9 brygada się rozwija i podąża w kierunku czasów swojej świetności z połowy lat 90-tych ubiegłego wieku. Oby tak dalej — powiedział.

Pożegnanie z 9BBKPanc. zakończyły wspólne zdjęcia i wpis do Księgi Pamiątkowej.

 

Marta Hajkowicz / 9BBKPanc.

Zdjęcia (18)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe