Wodna granica na Zalewie Wiślanym

  • 26.06.2017, 11:27 (aktualizacja 26.06.2017, 11:27)
  • kpt. SG Andrzej Juźwiak, rzecznik prasowy komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku
Wodna granica na Zalewie Wiślanym Archiwum redakcji
Wraz z rozpoczęciem sezonu letniego ruszyła akcja informacyjna dotycząca zasad przekraczania granicy państwowej na Zalewie Wiślanym.

Organizatorami przedsięwzięcia są komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej i marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Wspólna akcja prowadzona przez Placówkę Straży Granicznej w Elblągu, Kaszubski Dywizjon Straży Granicznej w Gdańsku oraz Biuro Regionalne Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego w Elblągu ma na celu uświadomienie wszystkim osobom korzystającym z wód Zalewu Wiślanego, że przebiega tam granica Rzeczypospolitej Polskiej z Federacją Rosyjską.

W tym celu w portach, marinach, przystaniach i klubach żeglarskich Zalewu Wiślanego rozwieszone zostały specjalne plakaty z informacjami o obowiązkach i ewentualnych konsekwencjach związanych z przebywaniem w rejonie granicy państwowej oraz jej przekraczaniem.

 

 

kpt. SG Andrzej Juźwiak, rzecznik prasowy komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe