Łatwiejsze przekraczanie przejścia w Grzechotkach

  • 22.06.2017, 16:00
  • por. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG
Łatwiejsze przekraczanie przejścia w Grzechotkach WMOSG
W związku z przebudową i modernizacją drogowego przejścia granicznego w Grzechotkach, 20 czerwca została otwarta nowa droga dojazdowa do pasów odpraw na kierunku wjazdowym do Polski dla pojazdów ciężarowych i osobowych.

Ponadto kilka dni wcześniej na kierunku wyjazdowym z Polski oddano do użytku nowy odcinek drogi prowadzącej z platformy odpraw do linii granicy państwowej.

Inwestycja ma znacznie poprawić przepustowość przejścia i płynność odpraw.

 

por. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG

Zdjęcia (4)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Żart
Żart 22.06.2017, 18:50
Zgadzam się z niżej zamieszczoną wypowiedzią. Można 10 takich dróg wybudować i nic to nie zmieni... Brak kultury i brak chęci do pracydo główny problem. Przestoje po 40minut na jednym zapuście. 5 godzin w kolejce to żart....
granica
granica 22.06.2017, 16:15
hahahaa nic tu nie dadza dodatkowe pasy , polowe celnikow i wopow wymienic bo robic sie nie chce , 15 min auto odprawiaja ,stad kolejki...

Pozostałe