Każdy może pomóc Nikodemowi!

  • 09.06.2017, 14:20 (aktualizacja 11.06.2017, 16:04)
  • Inf. nadesłana
Każdy może pomóc Nikodemowi! Archiwum prywatne
Zbieramy plastikowe nakrętki! Przekażcie tę informację dalej Każdy może pomóc Nikodemowi, który bardzo potrzebuje protezy rączki.

Nikodem urodził się 4 lipca 2014 roku, w Braniewie, z wadą wrodzoną — brakiem lewego przedramienia i dłoni.

Do prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego potrzebne jest mu protezowanie.
— Obecnie posiada drugą protezę kosmetyczną, naszym celem i marzeniem jest zakup protezy ruchomej — mioelektrycznej, jednak jej koszt jest bardzo duży — mówi Magdalena Jasiewicz, mama Nikodema.

Rodzice Nikodema, bliscy i przyjaciele od dłuższego czasu zbierają plastikowe nakrętki po napojach, sokach, chemii gospodarczej, środkach przemysłowych, które pozwolą choć częściowo pokryć koszt protezy.
W różnych punktach miasta, w szkołach, przedszkolach, organizowane są zbiórki nakrętek dla Nikodema. Można je również oddawać na prywatnej posesji przy ul. Moniuszki 15 w Braniewie lub kontaktować się z mamą Nikodema pod nr. tel. 795 995 882.

 

WIĘCEJ o Nikodemie przeczytacie (i zobaczycie) na Facebooku: „Nikodem Jasiewicz – rączka dla Nikosia”

 

 

 

Inf. nadesłana

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe