Dzień Dziecka. Na słodko i z mundurami

  • 05.06.2017, 20:00
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Dzień Dziecka. Na słodko i z mundurami Starostwo Powiatowe w Braniewie
To były udane obchody Dnia Dziecka. Wszędzie tam, gdzie byli najmłodsi, było mnóstwo radości. A także słodyczy, wręczanych przez samorządowców powiatu braniewskiego i atrakcji zapewnionych przez służby mundurowe.

Samorządowcy Powiatu Braniewskiego — starosta Leszek Dziąg i wicestarosta Artur Mieczaniec — odwiedzili z okazji Dnia Dziecka najmłodszych mieszkańców Braniewa i powiatu braniewskiego, aby złożyć im życzenia i wręczyć słodkie upominki.

Starosta odwiedził dzieci przebywające w Katolickim Ośrodku Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Braniewie oraz dzieci przebywające na oddziale dziecięcym Powiatowego Centrum Medycznego w Braniewie. Wicestarosta odwiedził dzieci w Powiatowym Domu Dziecka „Słoneczne Wzgórze” we Fromborku.

Przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Braniewie życzyli dzieciom dużo uśmiechu i radości w tym wyjątkowym dniu.

Z okazji Dnia Dziecka po raz kolejny już zorganizowano także Festyn Służb Mundurowych. W organizację wydarzenia włączyło się również Starostwo Powiatowe w Braniewie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy.
W namiocie promocyjnym starostwa rozdawane były balony, a na placu starosta Leszek Dziąg częstował dzieci słodyczami. Był także bocian – powiatowa maskotka – który spacerował i pozował do zdjęć z dziećmi.

W trakcie imprezy służby mundurowe zorganizowały liczne pokazy dynamiczne, prezentowały swój sprzęt i umundurowanie wykorzystywane w codziennej pracy oraz organizowały liczne konkursy z nagrodami dla dzieci.

 


 

 

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Podziel się:Pozostałe