Za służbę i zasługi

  • 15.05.2017, 16:00
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Za służbę i zasługi KP PSP w Braniewie
Każdego roku strażackie święto to okazja do podziękowań i odznaczeń nie tylko strażaków, ale i osób wspierających ich działania.

W minioną niedzielę (14 maja), w sali Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyła się akademia wojewódzka z okazji Dnia Strażaka, podczas której wręczono awanse, odznaczenia i wyróżnienia.

Wśród uczestników uroczystości obecni byli przedstawiciele komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, na czele z komendantem powiatowym PSP w Braniewie mł. bryg. Władysławem Szczepanowiczem.

Przedstawiciele braniewskiej straży pożarnej oraz braniewskich służb mundurowych otrzymali odznaczenia, które wręczali wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki, zastępca komendanta głównego PSP nadbryg. Marek Jasiński oraz warmińsko-mazurski komendant wojewódzki PSP st. bryg. Mirosław Hołubowicz.

 

Odznaczeni:
asp. sztab. Jarosław Byczko – Srebrny Medal za Długoletnią Służbę,
mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,
mł. asp. Andrzej Cybulski – brązowa odznaka „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”,
ppłk Tomasz Chwietkiewicz, komendant Placówki SG w Grzechotkach – brązowa odznaka „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”,
mjr Jarosław Witek, dyrektor Zakładu Karnego w Braniewie – brązowa odznaka „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”.
Awans na stopień aspiranta otrzymał mł. asp. Mieczysław Lisowski.

 

 

 

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (8)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe