Czwartek, 17.10.2019

Dołącz do sztafety rowerowej dookoła świata

  • 15.05.2017, 14:00
  • Inf. nadesłana
Dołącz do sztafety rowerowej dookoła świata Anna Śledzińska
W dniach 27 i 28 maja przez powiat braniewski przejadą uczestnicy rowerowej sztafety dookoła świata. Do rowerzystów będzie można dołączyć na jeden dzień, w niedzielę, 28 maja. Zapisy tylko do dzisiaj!

Braniewski Harcerski Klub Turystyczny „WARM” zaprasza na rowerową sztafetę, jakiej jeszcze nie było — dookoła świata!

Tak mówią o niej jej organizatorzy: „Dwa lata temu dojechaliśmy z Polski do Japonii na międzynarodowy zlot skautów. Spodobało nam się, dlatego teraz ruszamy jeszcze dalej. Startujemy 27 maja 2017, by przez kolejne dwa i pół roku dotrzeć na World Scout Jamboree do Zachodniej Wirginii w USA (lipiec/sierpień 2019), a potem wrócić do Polski. Z Gdańska do Gdańska: 35 tys. km, 34 etapy, 21 krajów. Przez najpiękniejsze tereny półkuli północnej.
Po co? By promować Polskę, przeżyć przygodę, a przy okazji pokazać, jak ważny może być we współczesnym świecie skauting.
Do udziału w naszej wyprawie zapraszamy jednak nie tylko harcerzy. Przygoda czeka na wszystkich!

Chcecie dołączyć do sztafety w braniewskim etapie? Jej uczestnicy wyjadą 28 maja z Elbląga, przejadą przez Frombork i Braniewo i udadzą się do Żelaznej Góry.

Istnieje możliwość dołączenia do sztafety na odcinku z Fromborka do Braniewa.
Więcej informacji udziela komendant rajdu – phm. Arkadiusz Witkowski (tel. 604 559 672).

 

Informacje o projekcie:
Nowinki wrzucane są w pierwszej kolejności na Facebooku i uzupełniane na stronie internetowej

Inf. nadesłana
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe