Zastępca komendanta głównego na wizytacji u strażaków

  • 12.05.2017, 18:25
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Zastępca komendanta głównego na wizytacji u strażaków mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Nadbryg. Marek Jasiński, zastępca komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej wizytował jednostkę komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

Głównym celem tej wizyty było zapoznanie się z warunkami pełnienia służby przez braniewskich strażaków i realizacji bieżących zadań przez strażaków z jednostki ratowniczo-gaśniczej.

Nadbryg. Marek Jasiński przedstawił również kierunki działania PSP w bieżącym roku, omówił kwestie dotyczące kształcenia strażaków, prac związanych z wprowadzeniem nowego wzoru umundurowania bojowego oraz rozwoju jednostek KSRG.
Strażacy będący na służbie mieli również możliwość przedstawienia pytań oraz wyrażenia opinii i poglądów w zakresie służby w PSP.

Na zakończenie wizyty mł. bryg. Władysław Szczepanowicz, komendant powiatowy PSP w Braniewie wręczył nadbryg. Markowi Jasińskiemu pamiątkowy medal z okazji 25-lecia powstania PSP.

 

 

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (9)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe