Czwartek, 17.01.2019

Tomasz Sielicki: nie będzie rewolucji kadrowych

  • 5.11.2018, 01:16
  • Red.
Tomasz Sielicki: nie będzie rewolucji kadrowych
"Ucinam także – już dzisiaj – wszelkie spekulacje o rewolucjach w Urzędzie Miasta, o masowych zwolnieniach i czystkach. Nie ma ziarna prawdy w rozsiewanych na ten temat plotkach i sensacyjnych informacjach" – napisał na swoim fanpage Tomasz Sielicki, nowy burmistrz Braniewa.

"Chcę być gospodarzem miasta, który tworzy rozwój Braniewa. Jestem otwarty na wszystkie osoby, środowiska chcące dobrze dla naszej społeczności. Zamierzam budować mosty, które łączą ludzi, a nie mury, które dzielą" – przekonuje Tomasz Sielicki.

 

Red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Balanga
Balanga 10.11.2018, 10:15
Gawryś wroci do ABK bo gdzie ma pracować jak nigdzie go nie chcą ? Rewolucji nie będzie? Obecna burmistrz zarabiała 5tys a teraz będzie burmistrz i zastępca po ile będą brali? Zaraz wejdzie rozpusta.
suweren
suweren 8.11.2018, 15:03
jako wyborcy żądamy rozpisania nowych konkursów na dyrektorów podległych miastu spółek i instytucji.
ABK
ABK 7.11.2018, 07:12
To teraz tylko czekać jak p. Gawryś wróci do ABK ha ha ha
Warmii
Warmii 7.11.2018, 20:26
No i dobrze wywalić kogoś z pracy w instytucji samorządowej (zwykły pracownik)za to, że się jest przeciwnikiem politycznym. Tak małostkowej i podłej osoby na tym stanowisku nigdy nie było. Ps. Mam nadzieję, że nie naśle na radnego z metraciętych jednojajowców ;)
Gość
Gość 5.11.2018, 18:57
Panie Tomaszu , ja osobiście nie jestem za robieniem czystki w UM czy innej instytucji jednak ład i porządek być musi a urzędnicy powinni mieć ta świadomość że to oni są dla NAS a nie MY dla nich . To co się dzieje np. w ABK to jakaś kpina , ten ciągły brak pieniędzy na naprawy , remonty to jednym słowem nie kończąca się opowieść . Temat rzeka , zmienia się kadra i nic poza tym. Mam nadzieję że pan jako nowy włodarz naszego miasta , wpłynie na ABK żeby słuchali co i z jakim problemem ludzie do nich przychodzą .Wierzę w szczerość tego co pan obiecał i realizację tego .

Pozostałe