Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 16:44
Reklama Wave - monitoring
Reklama Nissan Juke
Reklama Żabka

Wydarzenia

Kolejna dezynfekcja miasta
Kolejna dezynfekcja miasta
BRANIEWO. 2 maja (sobota), w godz. od 15:00 do 20:00 w Braniewie przeprowadzona zostanie kolejna (trzecia już) dezynfekcja przestrzeni publicznej. 02.05.2020 00:32    1    2
Pojechali i oddali krew. Bo krew jest potrzebna
Pojechali i oddali krew. Bo krew jest potrzebna
BRANIEWO-ELBLĄG. 20 minut, 450 ml – tyle dokładnie trzeba, by uratować ludzkie życie. Wiedzą o tym doskonale policyjni honorowi krwiodawcy, którzy po raz kolejny podzielili się z potrzebującymi swoją krwią. 29.04.2020 19:12    1
Zderzenie na węźle. Jadący skuterem zostali ranni
Zderzenie na węźle. Jadący skuterem zostali ranni
POWIAT BRANIEWSKI. Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na węźle drogowym Braniewo Południe. 29.04.2020 16:59
Zderzenie dwóch aut. Dwie osoby ranne
Zderzenie dwóch aut. Dwie osoby ranne
27 kwietnia, około godz. 15:40, braniewscy strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych. 27.04.2020 19:28    1    1
Strażacy-ochotnicy ponownie przeprowadzą dezynfekcję
Strażacy-ochotnicy ponownie przeprowadzą dezynfekcję
BRANIEWO. Burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki poinformował o kolejnej dezynfekcji przestrzeni publicznych w mieście. Strażacy-ochotnicy z OSP Braniewo przeprowadzą ją 25 kwietnia (sobota), w godzinach od 16:00 do 20:00. 24.04.2020 17:05    2    1
Pijana kierująca potrąciła rowerzystkę
Pijana kierująca potrąciła rowerzystkę
GMINA BRANIEWO. Ponad promil alkoholu miała w organizmie 59-letnia kobieta, która potrąciła 37-letnią rowerzystkę. 22.04.2020 17:29
Pojechali po alkohol, dostali wysokie mandaty
Pojechali po alkohol, dostali wysokie mandaty
BRANIEWO. W związku z kolejnymi ograniczeniami wywołanymi epidemią koronawirusa, na ulicach Braniewa jest więcej policyjnych patroli, wspieranych także przez funkcjonariuszy innych służb. Policjanci patrolują ulice z wykorzystaniem radiowozów, a tam gdzie wykorzystanie samochodu nie jest możliwe, obszar ten jest sprawdzany przez patrole piesze. Przede wszystkim dotyczy to miejsc, w których do tej pory dochodziło do grupowania się osób. 07.04.2020 21:45    1
Kierowca w szpitalu. Pasażer zmarł
Kierowca w szpitalu. Pasażer zmarł
GMINA PŁOSKINIA. Tragiczny wypadek na trasie Stare Siedlisko – Piórkowo. Kierowca Seicento uderzył w drzewo. Pasażer auta zmarł po kilkudziesięciu minutach reanimacji. 05.04.2020 18:46    2
Koronawirus. Nie przestrzegali zasad bezpieczeństwa
Koronawirus. Nie przestrzegali zasad bezpieczeństwa
PIENIĘŻNO. 500 złotych – dwóch mieszkańców Pieniężna otrzymało mandat w takiej wysokości. Powód? Niedostosowanie się do zasad bezpieczeństwa wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. Trzeci z kontrolowanych odpowie przed sądem. 02.04.2020 12:42    3
Zderzenie samochodów na skrzyżowaniu w Pakoszach
Zderzenie samochodów na skrzyżowaniu w Pakoszach
GMINA PIENIĘŻNO. Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu dróg w Pakoszach (gm. Pieniężno). Jednej z podróżujących osób udzielono pomocy medycznej. 01.04.2020 19:22    1
KOMENTARZE
Autor komentarza: Manipulanci Treść komentarza: Zebrali 315 podpisów Spartan,oglosili wielki sukces że tej siły nic pokona na referendum poszło 186 i też mówili że są wielcy.Liczby nie kłamią😆😁 Data dodania komentarza: 15.06.2026, 22:25 Źródło komentarza: Frekwencja w referendum poniżej 10 procent. Wójt Wilcząt pozostaje na stanowisku Autor komentarza: Z gminy Wilczęta Treść komentarza: Jak ci.ludzie z referendum lokalne manipulują kłamstwamiNikt tak jak oni nie powielali kłamstw na temat wójta.Hipokryci i nic więcej. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 21:48 Źródło komentarza: Frekwencja w referendum poniżej 10 procent. Wójt Wilcząt pozostaje na stanowisku Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Wiadomo co wywołało pożar? Data dodania komentarza: 15.06.2026, 16:58 Źródło komentarza: Pożar w Nowicy. Ogień strawił drewniany budynek gospodarczy Autor komentarza: mieszkanka Treść komentarza: Wstyd dla organizatorów referendum. Naraziliście gminę na straty ok 30 tys. Teraz najlepiej schować się pod dywan i rezygnować z pewnych funkcji społecznych. Trzeba było dać wójtowi się wykazać a nie po 2 latach oczekiwać cudów jak poprzedni wójtowie byli bierni w swoich działaniach. W samorządzie nie zawsze wszystko jest proste. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 12:47 Źródło komentarza: Frekwencja w referendum poniżej 10 procent. Wójt Wilcząt pozostaje na stanowisku Autor komentarza: Seba Treść komentarza: Debil Data dodania komentarza: 29.05.2026, 12:45 Źródło komentarza: Wyrzucił do lasu śmieci po remoncie. Straż Leśna ustaliła sprawcę w pół godziny Autor komentarza: Braniewianin Treść komentarza: Nie pochwalam, ale 6.40, pusta droga z dala od zabudowań. Wiem że większość będzie krzyczeć że dobrze, karać jeszcze więcej, ale pamiętajcie że dokręcanie śrubki trwa, zanim obejrzymy się będzie puszka za 10km/h więcej Data dodania komentarza: 26.05.2026, 18:19 Źródło komentarza: Kolejny motocyklista stracił prawo jazdy. Ta sama droga, to samo miejsce Autor komentarza: AW Treść komentarza: Może w końcu zrobicie czystkę wśród tych pseudo motocyklistów. Siada taki bezmózgowiec na motocykl i myśli, ze jest ponad prawem... Data dodania komentarza: 26.05.2026, 17:17 Źródło komentarza: Kolejny motocyklista stracił prawo jazdy. Ta sama droga, to samo miejsce Autor komentarza: Konfitura Treść komentarza: Prawidłowo Data dodania komentarza: 26.05.2026, 14:28 Źródło komentarza: Kolejny motocyklista stracił prawo jazdy. Ta sama droga, to samo miejsce
Reklama
Reklama