Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Green Stuff Braniewo
Reklama Nissan Juke
Reklama Żabka

Wspólnie rozświetlmy miasto. Świąteczne iluminacje już gotowe

BRANIEWO. Burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki zaprasza braniewian i gości na wydarzenie „Wspólnie Rozświetlmy Braniewo”.
Wspólnie rozświetlmy miasto. Świąteczne iluminacje już gotowe

Autor: © Sebastian Szwarc

— Już niebawem Święta Bożego Narodzenia, dlatego już teraz serdecznie zapraszam wszystkich na uroczyste włączenie świątecznych iluminacji — mówi Tomasz Sielicki. — Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie na placu przed bazyliką mniejszą pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

O wyjątkowy nastrój zadbają uczniowie braniewskich szkół podstawowych, którzy zaprezentują muzyczną oprawę.


 

 


"NOWINY PÓŁNOCNE"
Gazeta w Braniewie i powiecie braniewskim

 

REKLAMA W GAZECIE:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama