Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Green Stuff Braniewo
Reklama Nissan Juke
Reklama Żabka

Zbyt blisko granicy. Był ciekaw, co jest za płotem

ZALEW WIŚLANY. Ciekawski turysta z Niemiec zapłacił 100 złotych mandatu za wejście na pas drogi granicznej. Zdarzenie miało miejsce w okolicach Zalewu Wiślanego.
Zbyt blisko granicy. Był ciekaw, co jest za płotem

Autor: © W-MOSG

Patrol z Placówki Straży Granicznej w Braniewie stwierdził, że na pas drogi granicznej wszedł mężczyzna. Ciekawskim turystą okazał się obywatel Niemiec. Urządzenia monitorujące granicę państwową zarejestrowały turystę w rejonie plaży nad Zalewem Wiślanym.

53-latek tłumaczył funkcjonariuszom SG, że chciał koniecznie zobaczyć jak wygląda granica polsko-rosyjska. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 100 złotych. Tym razem do przekroczenia granicy państwowej wbrew przepisom nie doszło, ale SG przypomina, że za wejście na pas drogi granicznej również grozi mandat karny w wysokości do 500 złotych.
 


"NOWINY PÓŁNOCNE"
Gazeta w Braniewie i powiecie braniewskim

 

REKLAMA W GAZECIE:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama