Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Porażka 6:1. Zatoka ostatnia w tabeli

Aż 6:1 pokonali piłkarze GKS Wikielec zespół Zatoki Braniewo. Tym samym braniewski klub, po dwóch spotkaniach, znalazł się na ostatnim miejscu w tabeli IV ligi.

Autor: infoilawa.pl

Wynik otworzył w 27 minucie spotkania Piotr Suchocki, zawodnik Wikielca, który zdobył bramkę z rzutu wolnego. Po tym strzale piłkarze Zatoki próbowali odrobić stratę, jednak bezskutecznie.

Ale prawdziwy pogrom rozpoczął się w drugiej połowie spotkania — zawodnicy Wikielca strzelili aż pięć bramek.

Jedyną bramkę dla Zatoki, w 79 min., zdobył Jonatan Łacman.

Kolejne spotkanie braniewianie zagrają już jutro (24 sierpnia) z Romintą Gołdap. Mecz rozegrany zostanie na stadionie w Braniewie.

Po 2. rozegranych w tym sezonie spotkaniach braniewski zespół zajmuje ostatnie (16. miejsce) w tabeli IV ligi (grupa warmińsko-mazurska). Zatoka nie zdobyła do tej pory ani jednego punktu.