Sobota, 21.04.2018, imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Driftował w mieście. Zauważyli go policjanci

  • 30.03.2018, 17:00 (aktualizacja 30.03.2018 15:41)
  • Inf. prasowa KPP w Braniewie
Driftował w mieście. Zauważyli go policjanci © Pixabay.com
Drifting – czyli jazda umyślnym wprowadzaniem samochodu w poślizg – zakończyła się dla młodego braniewianina wnioskiem do sądu.

Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego podczas pełnionej służby zauważyli jak kierujący BMW podczas skręcania umyślnie wprowadził samochód w poślizg, tracąc nad nim panowanie. 19-latek powtórzył swoje nieodpowiedzialne zachowanie na następnym skrzyżowaniu.

Po zatrzymaniu do kontroli drogowej okazało się, że kierujący nie posiada dowodu rejestracyjnego oraz polisy OC. Policjanci skierowali sprawę do sądu, gdzie pirat drogowy będzie tłumaczył się ze swojego zachowanie na drodze.

 

Inf. prasowa KPP w Braniewie
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Beka z Gruza
Beka z Gruza 6.04.2018, 20:45
Większość aut na Braniewie? Hahahaha.. Kogo takiego wciągnął? Poza seryjnymi autami? Nikogo ludzie skonczcie ***ic. Czemu mówię o seryjnych autach? Dlatego, że fura po swapie z jakimiś śmiesznymi modami nie jest seryjna i powinna się mierzyć z autami również po modach
Przyjaciel Kuby
Przyjaciel Kuby 6.04.2018, 02:13
Przeglądając wszystkie komentarze i ilość ocen pod nimi... Stwierdzam że żyję wśród idiotów. Ludzie którzy piszą prawdę, o tym że drift nie jest niebezpieczny, że chłopak ma ogarnięty samochód, że nic złego nie robi są hejtowani, a ludzie piszący głupoty typu "Niebezpieczny człowiek, prawie mnie potrącił" "Jak chcesz tory to idź na dworzec" popierani. Pewnie teraz też do Was idioci nie dotrze że chłopak ma pasję i nie ma gdzie jej realizować. Jak Wy chcieliście iść grać w piłkę to szliście na boisko, a on? Nie ma gdzie trenować, przyniósł do braniewa sporty z większych, cywilizowanych miast (wcześniej zajmował się Street workout, była identyczna sytuacja jednak mieszkańcy mniej się buntowali) a wszyscy potrafią go tylko krytykować. Trochę zrozumienia bo chłopak oddycha benzyną, jak na jego wiek bardzo go szanuje, nie jest przynajmniej jak wszyscy i dąży do tego co kocha, a takie posty jak ten go nie ruszają... Nawet we wtorek go widzieli jak zadymił całe rondo koło sądu, nie krzywdząc przy tym ani jednej osoby. Dopóki nie zechce Was potrącić to tego nie zrobi.
Audi rs6
Audi rs6 7.04.2018, 02:03
Jesli chce robic takie coś to niech jedzie na Ornete na lotnisko a nie w ruchu drogowym kiedyś przeceni swoje możliwości myśli ze jest dobrym kierowca wątpię ????????????
Mieszkaniec
Mieszkaniec 2.04.2018, 22:31
Prawda jest taka że ten rocznik to niewydarzona gimbaza . Dostali bądź pokupowali samochody i myślą że szpan przed kolegami na ulicach miasta jest fajny . Myśli że umie bokiem rondo zrobić to jest super kierowca i mu drzewa nie straszne . Tak ? Skoro taki jesteś kozak i myślisz że na drodze przy 120 podczas poślizgu opanujesz auto to zapraszam na tor ja stawiam i zobaczymy jak sobie poradzisz . Koleś chesz se latać ? Jedź poza miasto w 3 city masz tor . A nie mi kurw**** pod moim domem bączki kręcisz . DOROSNIJ !!! Już nie jeden był taki mistrz kierownicy . Pokazać ? Przypomnieć ? Daleko nie trzeba jechać . From/Braniewo. Ulice to nie tor bez względu na to która jest godzina . I gadanie że jeździmy tylko w nocy jest żałosne . Bo nie raz czy dwa byłem świadkiem w dzień . Na świadkiem nie wiem który to był ale jeden z wspaniałych nie rozjechał by mnie i mojego dziecka w wózku .... Tak że ostrzegam ;)
lewar
lewar 31.03.2018, 23:07
to porobcie do tego specjalne tory bo bedzie tego wiecej
солнцевская братва
солнцевская братва 31.03.2018, 01:33
Я знаю, какой автомобиль этоб
Braniewianin
Braniewianin 31.03.2018, 01:29
Tak to jest bieda piszczy szrotem sie jezdzi i mysli ze jest fajny. Wiocha zeby jeszcze umial driftowac hahahaa Ledwo co prawko zdal
e36 m3
e36 m3 31.03.2018, 00:53
"spokojnie" i przez takich imbecylow jak ty, to miasto umiera XD rozumiem, ze jestes czlowiekiem myslacym jeszcze epoka komuny, ale zrozum, ze nie wszyscy musza byc jak ty. I rozumiem, ze jezdzisz nudnym golfem w tdi, z przednim napedem? Coz... niektorzy nie rozumieja co to tylny naped, i ile moze dac frajdy, nie krzywdzac innych ;)
MacieBól***
MacieBól*** 30.03.2018, 23:52
Dobra ludzie dajcie już spokój sami kurde nie jestescie lepsi juz wole zeby ktos tak driftowal sb na spokojnie 15km/h o 1 rano gdzie nikogo nie ma albo jak nikt nie jedzie nikt nie idzie w dzien niz zeby ktos zapierdzielal 20km/h i tamowal ruch albo jezdzil 140 na miescie policja w tym ***** miescie nei powinna sie nazywac policja ona zatrzymuje ta beemke za stanie w miejscu i nie tylko ta beemke ale tez inne samochody mialem raz zatrzymanie za stanie sb z tym oto panem na brico oparci o samochody zostalismy spisani i skontrolowani bo podejrzenie o to ze obok paczkomaty i ze mozemy okrasc.. ja rozumiem ludzi co jada na brico posmigac jak nikogo nie ma przynajmniej sie ucza jakiejs kontroli nad pojazdem a nie w tym ***** panstwie ten egzamin nie ma nic wspolmnego z jazda wszyscy co tu sie wypowiedzieli pewnie boja sie ruszyc samochodem jak zobacza jak jakis inny jedzie albo stoi
...
... 31.03.2018, 13:05
Odezwał się pewnie 19 letni kierowca który ledwo zdał. tacy powinni mieć zabierane prawko za stwarzanie zagrożenia. Dodatkowo powinien być podział na kategorie jak w motocyklach.
Ice
Ice 30.03.2018, 23:34
Widziałem... i powiem szczerze, że *** opanowane auto :D Wyglądało to naprawę perfekcyjnie, cieszyłem się jak małe dziecko widząc coś takiego... pozdrawiam!
Jego tata
Jego tata 30.03.2018, 21:42
Dobrze mu tak tak to jest jak sie debil bierze za cos czego sie nie umie hahahaha
Kowal97
Kowal97 31.03.2018, 10:45
Takie pieprzenie, dobrze ze sie za to bierze i uczy. Ale fakt ja sam uważam ze takie ***nie w miescie zwłaszcza w godzinach szczytu to totalna głupota. Chce latać niech lata ale nocą
Spokojnie
Spokojnie 30.03.2018, 20:34
E36 m3,jak ci brakuje torów to idź na dworzec kolejowy i sobie popatrz , aż ci zbrzydnie. A gamonia z driftu może sąd wyprostuje.
Bolek
Bolek 30.03.2018, 20:24
Baran po rynku we Fromborku drifuje zabrać mu prawko i tyle
Xd
Xd 30.03.2018, 20:23
e36m3 tor w Braniewie xdddd chłopie jak tu 90% aut to tdi albo śmieszne ulepy BMW 2.0w gazie. Takimi trupami to mogą sobie po lesie co najwyżej pojeździć a nie na tor xddd wstydu oszczędź xdd
XDD
XDD 31.03.2018, 08:20
to w takim razie malo wiesz o bmw na braniewie bo tu wiekszosc ma ponad 2.5
VikiC
VikiC 30.03.2018, 21:51
Jak bylby tor to ludzie by się zjeżdżali, troche chęci i inicjatywy. I skończcie bezsensowne gadanie bo wiekszosc z Was wlasnie TDI-kami jeździ i tylko wytrzeszcz oczu mają .
fdfv
fdfv 30.03.2018, 18:30
ciekawe czy to ten sam który jeżdzi jak wiariat obok SP6.
B0B3R
B0B3R 30.03.2018, 18:03
I bałdzo dobrze
e36 m3
e36 m3 30.03.2018, 17:04
skoro nigdzie w poblizu nie ma toru, to gdzie mial to robic? bez sensu... zamiast budowy bez sensownych mostów, moze zainwestowac pieniadze w jakis tor? miasto mialoby od razu wiecej przyjezdnych, i zaczelo by moze w koncu zyc... Pozdrawiam Braniewskich zarzadcow, ktorzy chyba nie potrafia logicznie myslec ;) HURR DURR DRIFT PO MIESCIE HURR DURR NIEBEZPIECZNE ZACHOWANIE NA DRODZE!!! XD
Kowal97
Kowal97 31.03.2018, 10:52
Gdzie ty w Braniewie tor zbudujesz xdddd z resztą cena wybudowy mostu a cena toru to kolosalna różnica. Braniewo jest tak biedne ze nie stać go na asfalt do zaklejania dziur xddd a ty tor chcesz mieć ???? i gdzie? Moze koło cmentarza na elblaskiej
SalamAleikum
SalamAleikum 30.03.2018, 20:22
Droga publiczna to nie tor, jak chce sobie poświrować pawiana tym swoim gruzem, to niech jedzie do Ornety. Albo po łące, to chociaż bez ręcznego pójdzie bokiem.
elo420
elo420 31.03.2018, 00:11
Orneta podziekuje takich u siebie XDDD
Ból***
Ból*** 30.03.2018, 23:55
Salam Ty pewnie passatem B4 1.9 TDI jezdzisz na e46 pewnie nie stac nawet jak cala rodzina by sie zlozyla a gadasz ze gruz u Cb pewnie nawet podlogi nie ma w samochodzie a gadasz ze jakis gruz
Wiśnia
Wiśnia 30.03.2018, 21:58
Gruz? *** idioto. To auto jest w lepszym stanie niż 90% aut na braniewie i ma zdrowy motor 2.8. Ręcznego tam nie ma, to tylny napęd...
Wiśnia 2
Wiśnia 2 7.04.2018, 02:09
Z Toną szpachli ????
A4 b6 1.9tdi
A4 b6 1.9tdi 4.04.2018, 20:33
Nie wiedziałem że w 2.8 beemkach montowali akumulatory z przodu. No ale jeżdżę "gownianym" tdikiem to co ja sie tam moge znaca.. a stan samochodu z zatarta pompa wspomagania, ubytkami w silniku, z rozszczelnionym wydechem, bez opon bo nie stac żeby zmienic.. po dachowaniu na zywca zaszpachlowany z wariujacym silnikiem, który już nawet kompresji nie trzyma to nie jest lepszy niż 90% samochodów w Braniewie. Baaa to jeden z największych gruzow powiatu
M5 E60
M5 E60 6.04.2018, 02:15
Audi A4 B6 Ciekawe skąd takie informacje. Gość wciąga większość aut na braniewie ale jednak silnik bez kompresjii itp. Po co ma inwestować w opony jak zaraz je zniszczy :D God...
Żyję wśród debili
Żyję wśród debili 6.04.2018, 20:42
Stąd, że ten idiota nie jest pierwszym właścicielem tego samochodu.. A to że poprosił kolegów, żeby go bronili w komentarzach to nic nie zmieni. Ludzie mają mózgi, żeby widzieć, że nikt zdrowo myślący nie napisze słowa dobrego na jego temat. Odpusccie sobie. Tory chcecie budować? Za czyje pieniądze? Jak tacy znawcy to może poczytajcie sobie o tym czy są jakieś państwowe tory.. A Gdańsk 100km od Braniewa wcale nie jest daleko, a tor Devil Cars jest który serdecznie polecam, bo nieraz tam jeździłem
Wiśnia
Wiśnia 7.04.2018, 03:10
#1 Nikogo nie prosiłem #2 Ludzie zdrowo myślący raczej nie są ograniczeni, a ktoś kto nie potrafi zrozumieć pewnej rzeczy i ma zablokowany mózg, który nie pozwala mu przyswajać wiedzy raczej jest ograniczony. #3 Jeśli masz do wyboru polatać po torze za 200 zł dziennie nie mając za przeszkody pasów, latarni, ogrodzeń, krawężników, barierek, rowów itp lub po mieście, gdzie jest o wiele większe ryzyko niebezpiecznej sytuacji, z czego skorzystasz? Gdzie jest większa adrenalina? Oczywiście mówię tu o jakimkolwiek kodeksie zdrowego rozsądku i logiki. Trzeba być skończonym kretynem by zapierdzielać widząc ludzi na pasach czy chodniku obok. Tak samo robiąc np rondo bokiem. Nie ma fizycznej możliwości żebyś wyleciał z tego ronda w ludzi, przy prędkości 20 km/h!!! A przed maskę nikt się nie teleportuje, nawet jeśli to go widzisz, bo przy drifcie masz maksymalne skupienie... Jesteś w stanie zareagować. Tym bardziej że całą zimę przesiedziałem trenując poślizgi na lodzie i śniegu, skoro tam,( gdy wciskając hamulec nic się nie działo i auto sunęło dalej przed siebie) to raczej na suchej drodze też sobie poradzę. Jeśli ten przekaz do Ciebie nie dotrze to ja się poddaje. Chyba wszystko wyjaśniłem w miarę logicznie.
Panie jedyny minus tej bmw to ten na aku
Panie jedyny minus tej bmw to ten na aku 31.03.2018, 10:52
Szpachla, rozczelniony wydech na spawie, ro*** opony bez bieżnika wymieniać dalej? Faktycznie nie gruz xddd zamiast latać najpierw porob kilka rzeczy a później jezdzij

Pozostałe