Wtorek, 18.12.2018, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Burmistrz ponownie spotka się z mieszkańcami

  • 12.03.2018, 07:00
  • Inf. prasowa UM w Braniewie
Burmistrz ponownie spotka się z mieszkańcami © Archiwum UM Braniewa Braniewo. Najbliższe spotkanie z burmistrz miasta już 14 marca
14 marca (środa) zapraszamy na kolejne w tym roku spotkanie mieszkańców z burmistrz Braniewa Moniką Trzcińską.

Cykliczne spotkanie z burmistrz miasta tym razem odbędzie się w Przedszkolu Miejskim Nr 4 przy ul. Sucharskiego. Początek spotkania o godz. 17:00.

Ostatnie spotkanie z burmistrz Braniewa Moniką Trzcińską odbyło się w Urzędzie Miasta. Spraw do omówienia było bardzo dużo. Podobnie jak problemów. Wiele z nich da się rozwiązać. Są też takie, których pokonanie w żaden sposób nie zależy ani od władz miasta, ani od miejskich urzędników.

Mieszkańcy zadawali pytania dotyczące miejsc parkingowych, rozwiązań komunikacyjnych na terenie miasta, jak i spraw mieszkaniowych. Braniewianom leży na sercu estetyka miasta, w tym remont i zagospodarowanie opustoszałych budynków.

Podczas każdego spotkania można zadać burmistrz pytania na temat swojej ulicy, osiedla, planowanych inwestycji w mieście i najważniejszych problemów nurtujących mieszkańców. Można także porozmawiać na osobności, jeśli problem dotyczy spraw indywidualnych.

 

Harmonogram kolejnych spotkań:
18 kwietnia, godz. 17:00 – ul. 700-lecia (plac zabaw)
16 maja, godz. 17:00 – ul. Różana (Przedszkole Miejskie)
12 czerwca, godz. 17:00 – ul. Moniuszki (przy wjeździe do Miejskiego Ośrodka Sportu)

Inf. prasowa UM w Braniewie
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe