Wtorek, 18.12.2018, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Piłkarski turniej i festiwal piosenki

  • 9.03.2018, 19:00
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Piłkarski turniej i festiwal piosenki © Archiwum Starostwa Powiatowego w Braniewie Braniewo. W imieniu Stowarzyszenia „Drabina” umowę z przedstawicielami Zarządu – wicestarostą Arturem Mieczańcem i etatowym członkiem Zarządu Mirosławem Kudlińskim – podpisały Danuta Gergelewicz i Ewa Rosa-Gil
IV. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych o puchar Starosty Braniewskiego i Powiatowy Festiwal Kultury Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej — to dwie imprezy, jakie zostaną zorganizowane w tym roku przez Stowarzyszenie Edukacyjne „Drabina” dzięki dofinansowaniu z budżetu Powiatu Braniewskiego.

Umowę na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w powiecie braniewskim oraz kultury i ochrony dziedzictwa narodowego Zarząd Powiatu Braniewskiego (reprezentowany przez wicestarostę Artura Mieczańca i etatowego członka Zarządu Mirosława Kudlińskiego) podpisał z przedstawicielkami „Drabiny”: Danutą Gergelewicz i Ewą Rosą-Gil.

— Dzięki podpisanym umowom i przekazanemu dofinansowaniu w powiecie braniewskim zorganizowane zostaną ciekawe imprezy, przeznaczone dla licznej grupy mieszkańców — mówi wicestarosta Artur Mieczaniec. — Ważny jest również fakt, że są to przedsięwzięcia realizowane w powiecie od lat i tym samym możemy przyczynić się do ich kontynuowania.

IV. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych o puchar Starosty Braniewskiego otrzymał dofinansowanie w wysokości 1,9 tys. złotych. Dofinansowanie na Powiatowy Festiwal Kultury Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej wyniosło ponad 2,7 tys. złotych.

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe