Sobota, 15.12.2018, imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Oddaj krew. Akcja „SpoKREWnieni służbą”

  • 3.03.2018, 18:58
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Oddaj krew. Akcja „SpoKREWnieni służbą” © Archiwum KP PSP w Braniewie Braniewo. We wtorek będzie można oddać krew wspólnie z braniewskimi strażakami
Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie zapraszają do udziału w akcji poboru krwi.

Akcja przeprowadzona zostanie 6 marca (wtorek), w godz. 8:15-11:00, w świetlicy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Braniewie (ul. Plac Strażacki 2).

Zbiórka jest realizowana w ramach ogólnopolskiej akcji honorowego oddawania krwi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych – „SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ”.

W zbiórce może wziąć udział każda pełnoletnia osoba. Chętni – z dokumentem tożsamości – powinni zgłosić się do siedziby braniewskiej Straży Pożarnej.

Patronat nad ogólnopolską akcją honorowego oddawania krwi „SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ” objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. W ramach tej akcji przez cały marzec, w różnych punktach Polski, można będzie honorowo oddawać krew.

Pamiętajmy o tym, że nasza krew jest bezcennym, często jedynym ratującym zdrowie i życie darem!
 


 

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe