Czwartek, 18.10.2018, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Nowi krwiodawcy, kolejne litry krwi

  • 14.12.2017, 15:58
  • por. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG
Nowi krwiodawcy, kolejne litry krwi © WMOSG
Niemal 15 litrów krwi zebrano podczas ostatniej akcji krwiodawstwa, zorganizowanej w Placówce Straży Granicznej w Braniewie.

Zbiórkę krwi przeprowadzono pod hasłem „Nasza Krew-Nasza Ojczyzna”. Uczestniczyli w niej funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie i Grzechotkach, przedstawiciele innych służb mundurowych oraz mieszkańcy miasta i okolic.

Tym razem swoim drogocennym darem z potrzebującymi podzieliły się 33 osoby. 5 osób zdecydowało się oddać krew po raz pierwszy i tym samym dołączyli oni do szlachetnego grona Honorowych Dawców Krwi. Łącznie zebrano 14 850 ml krwi.

Zbiórka krwi została zorganizowana przez Klub HDK PCK przy Placówce Straży Granicznej w Braniewie i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie Oddział Terenowy w Elblągu.

por. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe