Środa, 17.10.2018, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

Dla tych, które doświadczają przemocy

  • 5.12.2017, 08:00
  • KPP w Braniewie
Dla tych, które doświadczają przemocy © policja.gov.pl
Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Braniewie informują, że w ramach Ogólnoświatowej Kampanii „Biała Wstążka” w dniu 5 grudnia od godz. 8.00 do 17.00 odbędą się dni Otwartych Drzwi dla osób doświadczających przemocy.

Kampania „Biała Wstążka” została stworzona przez mężczyzn, którzy sprzeciwiają się przemocy wobec kobiet.
Nosząc białą wstążkę zobowiązujesz się, że nigdy nie będziesz sprawcą przemocy wobec kobiet i będziesz reagował widząc przemoc wobec kobiet. Kampania trwa od 25 listopada do 10 grudnia, kiedy to obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka.

Już dzisiaj (5 grudnia) w Braniewie rozdawane będą białe wstążki wraz z ulotkami informującymi o kampanii.

Także dzisiaj od godz. 8.00 do godz. 17.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Braniewie dyżurują dzielnicowi z terenu miasta i gminy Braniewo służący pomocą osobom doświadczającym przemocy lub chcącym pomóc takim osobom.

Ponadto w Sądzie Rejonowym w Braniewie w Zespole Kuratorskiej Służby Sądowej dyżur pełnić będzie Sebastian Radziwiłłowicz, sądowy kurator zawodowy Sądu Rejonowego w Braniewie, w godzinach 8.00-14.00, pokój 124 (parter).

 

KPP w Braniewie
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe