Piątek, 15.12.2017, imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Śliska droga i zderzenie. Dwie osoby ranne

  • 1.12.2017, 16:00
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Śliska droga i zderzenie. Dwie osoby ranne © KP PSP w Braniewie Aby dostać się do poszkodowanych strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych i odciąć części karoserii
Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zderzenia dwóch samochodów, do którego doszło na skrzyżowaniu dróg w pobliżu Wyszkowa w gminie Lelkowo.

Do wypadku z udziałem dostawczego Volkswagena oraz osobowego Audi doszło w piątek, 1 grudnia, około godz. 10:00.

Dwie osoby podróżujące Audi zostały ranne, natomiast kierowca i pasażer VW nie odnieśli obrażeń. W działaniach ratowniczych niezbędne było wykorzystanie narzędzi hydraulicznych , aby usunąć odkształcone elementy i wykonać dostęp do poszkodowanych mężczyzn znajdujących się w Audi.

Ranni – po zabezpieczeniu medycznym – zostali przeniesieni do zespołów ratownictwa medycznego a następnie przewiezieni do szpitala.

Na czasu prowadzenia działań ruch na skrzyżowaniu został ograniczony. Na miejsce wypadku skierowano strażaków-ochotników z OSP Lelkowo, trzy pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz braniewskich policjantów, którzy wyjaśniali okoliczności wypadku. Działania służb wspierał również funkcjonariusz Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach.

 

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe