Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Unihokej. Chłopcy z Płoskini na pierwszym miejscu

W sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. F. Nowowiejskiego w Braniewie rozegrany został Turniej Unihokeja Młodzików i Młodziczek „Dragons Cup 2017”. Pierwsze miejsce wśród chłopców zajęła drużyna KS Dragons Płoskinia.

Autor: Archiwum drużyny

W turnieju uczestniczyło ponad stu zawodników i zawodniczek z pięciu klubów – w kategorii 2005 i młodsi. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym 2x10 min.

Zwycięzcami turnieju w kategorii chłopców zostali gospodarze z KS Dragons Płoskinia, zaś wśród dziewcząt najlepszym zespołem został Heops Godkowo. Dziewczynki z Płoskini – chodź walczyły dzielnie – nie potrafiły sforsować obrony starszych od siebie dziewcząt z Godkowa, Gdyni i Żabiego Rogu, co dało im czwartą lokatę w całym turnieju.