Wtorek, 25.09.2018, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Spotkajmy się i porozmawiajmy. Burmistrz zaprasza

  • 6.11.2017, 19:35
  • Inf. prasowa UM Braniewa
Spotkajmy się i porozmawiajmy. Burmistrz zaprasza UM w Braniewie
14 listopada (wtorek), o godz. 17.00, w Urzędzie Miasta Braniewa odbędzie się przedostatnie w tym roku spotkanie burmistrz Braniewa Moniki Trzcińskiej z mieszkańcami.

Przypominamy: każde spotkanie burmistrz miasta jest otwarte dla wszystkich. Każdy może przyjść, podzielić się swoimi uwagami i wymienić się spostrzeżeniami.

Burmistrz Braniewa Monika Trzcińska odpowie na pytania mieszkańców, wspierają ją także miejscy urzędnicy.

Podczas spotkań jest również okazja do porozmawiania „w cztery oczy” i porozmawiania o konkretnych, indywidualnych problemach.

Cykliczne spotkania z Moniką Trzcińską rozpoczęły się w marcu tego roku. Uczestniczy w nich zwykle kilka, kilkanaście osób.
Mieszkańcy przychodzą porozmawiać przede wszystkim o swoich problemach, a także aby dowiedzieć się, jakie są plany władz miasta odnośnie konkretnych inwestycji. Braniewianie dzielą się również chętnie swoimi uwagami i opiniami.

Do tej pory Monika Trzcińska rozmawiała z mieszkańcami m.in. na temat zagospodarowania przestrzeni terenów miejskich: ogrodu zoologiczno-botanicznego przy ul. Botanicznej i Miejskiego Ośrodka Sportu (teren parku), planów związanych z trwającą budową mostu i inwestycjami na terenie Braniewa, nie zabrakło pytań na temat reorganizacji ruchu i bezpieczeństwa mieszkańców, gdy zostanie otwarty most, zagospodarowania przestrzeni miejskiej przy Placu Grunwaldu, ul. Wileńskiej, ul. Różanej i okolicy, na tematy dotyczące bezpieczeństwa w obszarze targowiska, kierowców parkujących samochody niezgodnie z przepisami ruchu, opłat targowych i za szalet miejski, poruszano sprawy dotyczące funkcjonowania Kompleksu Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego „Zdrowe Braniewo”, kanalizacji osiedla wojskowego oraz nowego wyglądu klombów i zieleni, jaka w ostatnim czasie powstała w mieście, spraw dotyczących bezpieczeństwa na terenie placu zabaw przy rondzie, przeniesienia wiat, ustawieniu dodatkowych szaletów w mieście i zwiększenia ilości miejsc parkingowych na terenie miasta, poruszano również tematy dotyczące zagospodarowania terenów osiedla „wojskowego”, miejsc parkingowych, kanalizacji osiedlowej czy planowanych inwestycjach na terenie Braniewa.

 

Ostatnie w tym roku spotkanie odbędzie się 12 grudnia 2017 r., godz. 17.00, w Braniewskim Centrum Kultury.

 

Inf. prasowa UM Braniewa
Podziel się:
  • TAGI:


Pozostałe