Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Spotkanie burmistrz z mieszkańcami. Dużo o bezpieczeństwie

  • 11.09.2017, 15:00
  • Inf. prasowa Urzędu Miasta w Braniewie
Spotkanie burmistrz z mieszkańcami. Dużo o bezpieczeństwie UM w Braniewie
Kilkanaście osób uczestniczyło w pierwszym powakacyjnym spotkaniu burmistrz Braniewa Moniki Trzcińskiej z mieszkańcami. Spotkanie odbyło się na terenie placu zabaw przy ul. 700-lecia.

Mieszkańcy podziękowali burmistrz za dokonywane zmiany związane z doświetleniem przejść dla pieszych, nowym wyglądem parkingu przy rondzie oraz zasadzeniem klombów i parków.

Nie zabrakło pytań dotyczących poprawy planów na najbliższe miesiące, bezpieczeństwa na terenie placu zabaw, przeniesienia wiat, ustawieniu dodatkowych szaletów w mieście i zwiększenia ilości miejsc parkingowych na terenie miasta.

Burmistrz – wspólnie z dyrektorem Administracji Budynków Komunalnych Andrzejem Pirógiem i kierownikiem Wydziału Inwestycji i Promocji Urzędu Miasta w Braniewa Jerzym Butkiewiczem – wysłuchali mieszkańców i odpowiedzieli na zadane pytania.

Mieszkańcy skarżyli się także na korzystających z placu zabaw, że niszczą urządzenia, nie zachowują czystości i pozostawiają dzieci bez opieki. Mieszkańcy zwracają się do wszystkich korzystających z placu zabaw o zachowanie czystości i korzystanie z urządzeń zgodnie z przeznaczeniem, a także o zwrócenie szczególnej ostrożności na bawiące się dzieci na terenie placu zabaw.
 
Już dziś burmistrz Braniewa Monika Trzcińska zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się 10 października 2017 roku (wtorek), o  godz. 17.00, na terenie Przedszkola Miejskiego Nr 4 przy ul. Sucharskiego.

 

Kolejne spotkania
10 października, godz. 17.00 — ul. Sucharskiego, Przedszkole Miejskie Nr 4,
14 listopada, godz. 17.00 — ul. Kościuszki 111, Urząd Miasta Braniewa,
12 grudnia, godz. 17.00 — ul. Katedralna, Braniewskie Centrum Kultury.

Inf. prasowa Urzędu Miasta w Braniewie
Podziel się:
  • TAGI:

 

Pozostałe