Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Ciągle pada. I zalewa domostwa

  • 8.09.2017, 18:08
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Ciągle pada. I zalewa domostwa KP PSP w Braniewie
W ostatnim czasie intensywne i wielogodzinne opady deszczu dały się odczuć mieszkańcom Braniewa oraz powiatu braniewskiego.

Wiele piwnic, domostw oraz posesji zostało zalanych przez duże ilości wody. Wielkość opadu doskonale widać na polach, wezbranych strumieniach, rowach i przepustach, które są mocno wypełnione w wyniku trwających opadów deszczu.

Nie obyło się również bez interwencji strażaków, którzy musieli wypompowywać wodę z piwnic oraz posesji. Najwięcej interwencji odnotowano na terenie miasta Braniewa i Fromborka, ale również strażacy-ochotnicy pracowali na terenie gminy Płoskinia i Wilczęta. Z wykorzystaniem pomp szlamowych strażacy z Państwowej, Wojskowej i Ochotniczych Straży Pożarnych usuwali zalegającą wodę.

 

 

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (14)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe