Niedziela, 24.06.2018, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Harcerze przeszkolą z pierwszej pomocy

  • 8.06.2017, 15:00
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Harcerze przeszkolą z pierwszej pomocy Starostwo Powiatowe w Braniewie
Dzięki dofinansowaniu z pieniędzy Powiatu Braniewskiego harcerze z Braniewa przeprowadzą cykl otwartych szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

W imieniu Zarządu Powiatu Braniewskiego umowę podpisali starosta braniewski Leszek Dziąg i wicestarosta Artur Mieczaniec.
Związek Harcerstwa Polskiego – Chorągiew Warmińsko-Mazurską Hufiec ZHP Braniewo reprezentowali Jan Cyroniuk, skarbnik hufca i Arkadiusz Witkowski, zastępca komendanta hufca.

Zadanie o pełnej nazwie „Bezpieczny powiat – cykl otwartych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy” będzie realizowane w ramach działania na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

— Powiat wspiera organizacje pozarządowe, które w zakresie swoich działań mają tak promocję zdrowego stylu życia, jak i wszelkie działania związane z ratowaniem życia i zdrowia — podkreśla starosta Leszek Dziąg.

Druhowie z Harcerskiego Klubu Ratowniczego „Puls” informują na swojej facebookowej stronie, że dzięki dofinansowaniu (także z Urzędu Miasta) „klub realizować będzie dwa duże projekty obejmujące cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Łącznie przeszkolonych zostanie przeszło 150 osób. Dodatkowo na największych imprezach plenerowych odbywających się w mieście znaleźć będzie można nasze stoiska edukacyjne”.

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe