Czwartek, 18.10.2018, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Mechanik karoserii i samochodów (m/k)

Dla naszego Klienta Prowadzącego sieć salonów samochodowych na terenie Niemiec. Poszukujemy doświadczonych Mechaników Karoserii. Atrakcyjne zatrudnienie na warunkach niemieckich z bogatym pakietem socjalnym. Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie przez 3 miesiące.

Miejsce pracy Halle (okolice Lipska) NIemcy

Zakres zadań:

  • Naprawa karoserii i nadwozi różnych producentów

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i nastawczych

  • Prostowanie karoserii

  • Wymiana części montażowych i strukturalnych

  • Spawanie, lutowanie, klejenie

Profil kandydata:

  • Wykształcenie w zakresie mechanika budowy karoserii i samochodów lub inne wykształcenie techniczne

  • Pracownicy innych branż, którzy są gotowi na przekwalifikowanie

  • Doświadczenie w zakresie naprawy karoserii

  • Wiedza na temat najnowszych technologii łączenia i dzielenia elementów

  • Umiejętność samodzielnego wykonywania wysokiej jakości prac oraz ukierunkowanie na klienta

Oferujemy:

  • Uregulowane i zaplanowane w długoterminowym harmonogramie godziny pracy - bez nocnych zmian

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Najnowocześniejsze narzędzia, urządzenia i materiały robocze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od osobistych kwalifikacji i wykształcenia

  • Premie wynikowe i za zaangażowanie oraz 13 sta wypłata w 2019 roku

  • Świadczenia dodatkowe, takie jak dopłata do przedszkola, ubezpieczenie zdrowotne, premia za obecność w pracy itp.

  • 26 dni roboczych urlopu

  • Możliwości dalszego kształcenia i podnoszenia kwalifikacji

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o., ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce