Sobota, 20.01.2018, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Poszukujemy opiekuna do pracy w DE

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: okolice Lipska

Opis zlecenia:

Podopiecznym jest 79 letni pan Günter. Jest w pełni sprawny intelektualnie, lubi towarzystwo i oglądanie TV. Od kilku lat cierpi na miażdżycę oraz nadciśnienie. Nie ma jednej nogi, przez co porusza się na kulach lub na wózku.

Warunki mieszkaniowe:

Senior mieszka wraz z żoną (w pełni sprawną psychicznie i fizycznie) w domu na wsi 20 km od Lipska, z dobrym dojazdem do miasta. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój i łazienkę na piętrze oraz kuchnię wspólną z podopiecznym. Rodzina mieszka w Lipsku, odwiedza ich raz w tygodniu. Zapewniony dostęp do mediów (TV, internet). W mieszkaniu znajdują się dwa koty.

Obowiązki opiekunki:

Do obowiązków opiekunki należy pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach, takie jak higiena osobista czy pomoc w ubieraniu. Dodatkowo jej zadaniem jest pomoc żonie w dbaniu o gospodarstwo domowe (utrzymywaniu porządku we własnym pokoju, łazience oraz pokoju pana Güntera, resztą zajmuje się żona. Ponadto opiekunka powinna towarzyszyć podopiecznemu w spacerach po okolicy. Wszelkie większe zakupy dostarcza rodzina, ale w miejscowości znajduje się sklep spożywczy.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,

- akceptowanie zwierząt domowych.

Oferujemy:

- stawka 1200 euro netto/miesiąc,

- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,

- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),

- wysokie składki ZUS,

- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,

- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,

- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,

- pomoc prawną, językową i medyczną.

Nie czekaj, aplikuj:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6818 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6818, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 102

www.opiekunka.gowork.pl

Zdjęcia (1)

1 200,00

Lipowa 32/102, Białystok